Webevi Hosting

Yabancı Patent'e Hoşgeldiniz!

Hesap İşlemleri

Üye değil misiniz? Üye olun!

Yabancı Patent'e üye olarak, Marka Tescil, Patent, Teşvikler, Kosgeb ve Tübitak - Kobi Desteği ve Hibeleri... Marka Tescil Bedeli 99 TL Tel: 0216 911 81 81

Ana Sayfa | Kampanyalar| İletişim| Sepetim
Marka & Patent CE TSE & İSO Belgelendirme Tubitak Arge Hibe Desteği KOSGEB Devlet Destekleri
YABANCI PATENT

YABANCI PATENT şirketlerin 21.yy daki ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuş sınai mülkiyet alanında hizmet veren bir vekillik şirketidir. Şirketin çalışma alanlarında başta markalar, patentler, tasarımlar olmak üzere coğrafi işaretler, bitki türleri ve entegre devrelerin topografyaları da bulunmaktadır. YABANCI PATENT, marka, patent vekili olarak firmaların başvurularını yapmakta ve onların yoğun emek ve tanıtım bedeli harcayarak oluşturdukları markaları hem ulusal hem de uluslararası düzeyde korumaktadır.
Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) , ne yazık ki devletimizin sağladığı bazı destek ve teşviklerden habersizdir. Bu konuda kendini sorumlu hisseden firmamız, DTM, KOSGEB ve TÜBİTAK gibi devletin destek veren kurumlarının verdiği destek ve teşvikler konusunda başta kobilere olmak üzere tüm imalatçı ve ihracatçı firmalara danışmanlık yapmaktadır. Bunun yanında Avrupa Birliği hibe destek programları konusunda da Türkiye’deki firmalara danışmanlık yaparak global dünyada firmalarımızın rekabet gücünü kuvvetlendirmeyi amaçlamıştır.
Müşteri odaklı ve gelişime açık prensiplerimizle, danışmanlık ve belgelendirme alanlarında faal olarak çalışmaktayız. Müşterilerimize; sürekli gelişim ve kurumsallaşma sürecinde sistematik ve düzenli çalışmalar beraberinde en iyiyi sağlamayı, ürün ve hizmetlerini daha iyi şekilde ve zamanda sunabilmelerine yönelik destek hizmeti vermeyi, müşterilerimizin imalat ve ihracat statülerine katma değer sağlayabilmeyi ana politikamız olarak benimsedik.
Başta Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) olmak üzere, tüm imalatçı ve ihracatçı firmalara yönelik devlet yardımlarının sağlanması ile ilgili güncel bilgilerin sunulması ve bu bilgi kaynaklarının müşterilerimizin gelişimi ve markalaşması yolunda uygulamaya konulması ile etkin ve kalıcı sonuçlara ulaşmak için varız.

 

YABANCI PATENT, which is documented by ISO 9001, aims to provide quality services in the light of global economic developments. We adopted the notion of “Quality is never exists as a result of coincidence, it always exist as a result of an intelligent effort” as our principle. 
Brand of your company, which is required intense efforts of founding, must prevent in legal way in order not to use by another person or company. Therefore, registration of your trademark on the Turkish Patent Institute is an obligation in accordance with Turkish Commercial Law. 
YABANCI PATENT is established in accordance with the needs of companies in the 21th century, which serves as an official attorney in the field of industrial property rights of the companies.  General area of our company’s work includes especially trademarks, patents, geographical indications, designs, plant varieties and also topographies of integrated circuits. In a phrase, YABANCI PATENT serves as an official attorney of trademark and patent by making applications for the companies, and protecting their trademarks, which have been created intense efforts of companies, in both national and international level.

 

HABERLER

 

 

Marka Tescil Hizmet Bedeli 99 TL


ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, CE
HYB ve TSE Kalite Belgelendirme
Hizmetimiz Başladı.


.

Koşulsuz şartsız para iadesi !
Marka & Patent
Belgelendirme
Devlet Destekleri
Diğer Hizmetlerimiz
Yabancı Patent
© 2000-2013 Yabancı Patent| Tüm hakları saklıdır. www.yabancipatent.com e-mail: destek@yabancipatent.com